فصد خون غرب تهران
برزگران
خشکشویی
تصفیه آب
ابزار رویان>

انتخاب صفحه

فصد خون شمال تهران

فعالیت آموزشی سه برابری معلمان در شرایط کرونایی کشور

فعالیت آموزشی سه برابری معلمان در شرایط کرونایی کشور

بنابر اظهارات مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر معلمان به جای ۶ ساعت در روز ۱۸ ساعت در فضای مجازی تدریس می کنند.

معلمز

به گزارش ایسنا، دکتر علی رمضانی اظهار کرد: بیماری منحوس کرونا آسیب‌های جدی را به کشورمان وارد کرد اما فراموش نکنیم که معلمان هم در کنار پزشکان و پرستاران فداکار که آرامش را به جامعه هدیه دادند، در سطح وسیعی نقش آفرینی کردند و بنابراین نباید ایثارگری این قشر زحمتکش جامعه را از یاد ببریم.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: با وجود شرایط حاد کنونی و محدودیت زیرساختهای فضای مجازی در ایران اما آموزش و پرورش با راه اندازی شبکه “شاد” فضای جدیدی را برای دانش آموزان ایجاد کرد؛ گرچه مردم مناطق محروم، دور افتاده و کم برخوردار کشورمان به دلیل فقدان امکانات ارتباطی به ویژه تلفن همراه با مشکلاتی در این مورد مواجه شدند.

وی فعالیت فرهنگیان در مناطق محروم را اقدامی حماسی خواند گفت: معمولاً به دلیل روحیه خاص معلمان، اطلاع رسانی و تبلغات درمورد آنها خیلی کمتر است.

این مقام مسئول گفت: ما معلمی را سراغ داریم که در روز ۴۰ تا ۵۰ کیلومتر مسافت را طی کند تا برای یک نفر از دانش آموزان خود کلاس برگزار کند.

رمضانی که در برنامه‌ای رادیویی صحبت می‌کرد، معلمان را از عناصر تاثیر تاثیرگذار جامعه خواند و تصریح کرد: امروز معلمان ما به جای ۶ ساعت در روز ۱۸ ساعت در فضای مجازی تدریس می کنند و این نشانه تلاش شبانه روزی معلمان است.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: خوب است که در هفته بزرگداشت مقام معلم از همه معلمان و شهید آیت الله مطهری و ۴ هزار معلم شهید در راه دفاع مقدس یادی کنیم.

درباره نویسنده

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 19 =